Na dobry początek nowego sezonu :)

Nowy sezon ruszył.
Niektórzy z Was już wracają do regularnych treningów (my też hehe), pojawiło się również kilka nowych twarzy. Dla wszystkich, którym się zapomniało i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z trenowaniem u nas – spieszymy z informacjami, które mogą się przydać. Oto najważniejsze z nich:

* Najważniejszą naszą zasadą jest praca z Wami i dla Was. Sala ćwiczeń jest do Waszej dyspozycji i my też. Większość pewnie wie, że z każdym (nawet, wydawałoby się, banalnym pytaniem) możecie się do nas zwrócić, a my służymy pomocą. W godzinach otwarcia siłowni stale jesteście pod opieką trenera, najważniejsze to przełamać barierę i nie bać się pytać. Być może nie wychwycicie poprawnej techniki od kolegi czy z filmików na YT. W każdym przypadku pytajcie – zerkniemy, podpowiemy (żebyście się nie pozabijali  )

* Nowe osoby często czują się nieswojo w obcym gronie, tym bardziej, że część z Was już się dobrze zna i integruje  Nie bójcie się zagadać! To miejsce tworzą ludzie. Tworzycie je Wy i jesteśmy dumni z tego, jaki klimat tutaj panuje. Chcesz podebrać hantelki ćwiczącemu obok? Poproś, na pewno się podzieli 

* Naszą tradycją są zniżki i promocje, niektóre obowiązują czasowo, inne są stałe. Ponieważ informacje o nich giną gdzieś w czeluściach FB i strony www, co jakiś czas o nich przypominamy:
– 30% zniżki co pół roku. Jeśli trenujecie regularnie, to 6, 12, 18 (itd) karnet dostajecie ze zniżką 30%. Przy czym nie musicie mieć ich wszystkich przy sobie. Zgłaszacie nam fakt, że przysługuje Wam zniżka a my to weryfikujemy.
– 20% za przyprowadzenie znajomego: Jeśli zwerbujecie kolegę, koleżankę, mamę, tatę, babcię do wspólnych treningów i zdecydują się kupić karnet – Wam przysługuje 20% zniżki na kolejny miesiąc.
– czasowe promocje: bywają różne  zawsze informujemy o nich na Facebooku, więc zachęcamy do śledzenia. Poza tym lubimy zadać Wam jakieś podchwytliwe pytanie, a stawką jest karnet – trzeba być na bieżąco i wykazać się refleksem 

* Regulamin klubu (a w nim najważniejsze zasady dotyczące porządku i Waszego bezpieczeństwa) dostępny jest u nas i w Waszych szatniach, oczywiście należy go przestrzegać. Przyszła jesień, chodniki robią się mokre i brudne i bezwzględnie musicie pamiętać o zmianie obuwia. Będziemy tego bardzo pilnować. Powinąwszy nawet komfort trenowania w czystości, piach na sali może powodować poważne uszkodzenie sprzętu więc nie będziemy mieć litości 

* wszystkie bieżące ważne informacje, jak np godziny otwarcia w okolicach świąt umieszczamy w recepcji, pojawiają się również na FB. Zachęcamy więc do polubienia i śledzenia strony, żeby nic Wam nie umknęło.