O nas…

Małżeństwo z pasją…
Iwona i Rysiek Walczewscy – absolwenci Polskiej Akademii Sportu w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Trenerskiej Krzysztofa Stolarczyka w Lublinie. Instruktorzy kulturystyki, specjaliści ds. dietetyki i suplementacji. Pasjonaci z doświadczeniem, prywatnie – młodzi rodzice.

Naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsca odpowiedniego zarówno dla osób początkujących, jak też prawdziwych siłaczy. Miejsca, gdzie każdy może poczuć się jak u siebie, odnaleźć w sobie chęć do pracy nad zdrowiem, kondycją, sylwetką, urodą.

weights-642573_1920Każda chwila i każda pora roku jest odpowiednia, żeby zacząć dbać o formę. Nieważny jest wiek i stopień zaawansowania – my zapewniamy profesjonalną opiekę trenerską, komfortowe warunki i najwyższej klasy sprzęt. Dobrze wiemy, ile pracy i konsekwencji wymaga wypracowanie pięknej sylwetki. Wiemy również, że czasem ciężko przełamać swoje słabości i – zwłaszcza Paniom – lęk przed rozpoczęciem przygody z treningiem siłowym. Dlatego służymy pomocą na każdym etapie zaawansowania – ułożymy plan treningowy dostosowany do potrzeb i możliwości każdego ćwiczącego. Zadbamy o bezpieczeństwo i atmosferę, która pozwoli się zmotywować.

Dołącz do nas już teraz, by wkrótce cieszyć się efektem naszych starań i swojej ciężkiej pracy.